A A A K K K
для людей із порушенням зору
Куньєвська громада
Харківська область, Ізюмський район

31 травня 2021 р. відбулася IX чергова сесія VІІІ Куньєвської сільської ради

УКРАЇНА

КУНЬЄВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

ІХ  сесії   VIIІ скликання

від  31  травня   2021 року  

                                                                                                        №  207

Про затвердження порядку

денного ІХ сесії  VIIІ  скликання

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сільська рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити для розгляду на ІХ сесії VIIІ скликання сільської ради такий порядок денний:

1.Про внесення змін до рішення сільської ради від 23 грудня 2020 року «Про сільськийбюджет Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області на 2021 рік» та додатків до нього.

2.Про проведення інвентаризації земель.

3.Про оприлюднення проекту рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік».

4.Про оприлюднення проекту рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік»

5. Про встановлення ставки акцизного податку з реалізованих суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території  Куньєвської сільської ради на 2021 рік.

6.Про встановлення  ставок  єдиного податку на 2022 рік

7. Про виділення міжбюджетних трансфертів на співфінансування проекту «Ефективна медицина в громаді».

8.Про затвердження Комплексної програми запобігання виникнення пожеж, надзвичайних ситуацій та зменшення їх наслідків в Куньєвській сільській раді  на 2021-2025 роки.

9.Про затвердження програми “Комплексної програми”Безпечна  громада”.

10.Про надання житлового приміщення за догором найму житла для тимчасового проживання гр.Держковій І.С.                                                          

11.Про надання одноразової грошової  матеріальної допомоги на поховання.

12.Про надання матеріальної допомоги на лікування.

14.Затвердження технічної документації і передача у власність земельної ділянки гр.Лук”янову Володимиру Вікторовичу.(с.Куньє,1,7350)

15.Затвердження технічної документації і передача у власність земельної ділянки гр.Власенко Володимиру Дмитровичу(с.Щасливе,0,2500)

16.Затвердження технічної документації і передача у власність земельної ділянки гр.Байрачному Олегу Ігоровичу (с.Щасливе,02316)

17.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Костенко Миксиму Станіславовичу.

18.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Могільніченко Марині Андріївні.

19.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Житовоз Сергію Миколайовичу.

20.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Дяченко Вікторії Олегівні.

21.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Без”язичний Володимиру Леонідовичу.

22.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Морозу Сергію Сергійовичу.

23.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Усачову Віктору Володимировичу.

24.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Нечипоренку Ігорю Борисовичу.

25.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Яцун Олені Миколаївні.

26.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Шершню Вадиму Дмитровичу.

27.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Дергоусовій Наталії Костянтинівні.

28.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Безкорсій Альоні Володимирівні.

29.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Тітову Дмитру Юрійовичу.

30.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Єрмоленко Денису Олесандровичу.

31.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Свечинському Миколі Андрійовичу.

32.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Машкіній Олені Євгеніївні.

33.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Чепеленку Дмитру Леонідовичу.

34.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Аксьонову Євгену Вікторовичу.

35.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Аксьоновой Юлії Володимирівні.

36.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Бобрусь Аллі Григорівні.

37.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Бобрусь Тимуру Миколайовичу.

38.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Гарагулі Надії Федорівні.

39.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Головенко Тетяні Іванівні.

40.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Гончаренко Олегу Володимировичу.

41.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Гончаренко Світлані Олександрівні.

42.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Дмитренко Максиму Ігоровичу.

43.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Дудукало Сергію Олексійовичу.

44.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Єрьоміній Віталіні Віталіївні.

45.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Забашті Наталії Миколаївні.

46.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Заспенко Юлія Геннадіївні.

47.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Колихановій Ірині Олександріївні.

48.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Корзун Наталії Миколаївні.

49.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Костюк Юліїї Іванівні.

50.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Кохан Володимиру Іванович.

51.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Кохан Віті Володимирівні.

52.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Кохан Світлані Вікторівні.

53.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Кузєцову Миколі Петровичу.

54.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Кузнєцовій Світлані Валентинівні.

55.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Курило Костянтину Вікторовичу.

56.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Кутеповій Олені Іванівні.

57.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Лещенко Олександру Вікторовичу.

58.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Льовіну Віталію Юрійовичу.

59.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Льовіній Людмилі Миколаївні.

60.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Малаховій Людмилі Олександрівні.

61.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Масляк Тетяні Вікторівні.

62.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Мірошниченко Віті Вікторівні.

63.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Морозу Олександру Володимировичу.

64.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Образцову Олександру Сергійовичу.

65.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Павленко Аліні Вікторівні.

66.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Парнюк Семену Миколайовичу.

67.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Матрунчик Леоніду Івановичу.

68.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Перепелиці Лідії Анатоліївні.

69.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Пільгуй Аллі Володимирівні.

70.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Подгорній Маарині Миколаївні.

71.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Поповій Наталії Юріївні.

72.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Посікун Олені Олександрівні.

73.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Ровчак Тетяні Євгеніївні.

74.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Ровчак Любові Михайлівні.

75.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Ровчак Юлії Юріївні.

76.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Роганському Віталію Вікторовичу.

77.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Рудикіній Ірині Сергіївні.

78..Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Сідаш Ірині Іванівні.

79.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Сотула Оксані Леонідівні.

80.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Теницькій Галині Петрівні.

81.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Теут Борису Вікторовичу.

82.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Тиницькій Любові Вікторівні.

83.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Божко Альоні Леонідівні.

84.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Хиленко Аллі Іванівні.

85.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Хомовській Марині Леонідівні.

86.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Чернишовій Юлії Іванівні.

87.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Чувило Ользі Вячиславівні.

88.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Широкорад Юлії Василівні.

89.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Шаповал Анастасії Олексіївні.

90.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Шаповал Віталію Олексаандровичу.

91.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Шаповал Софії Павлівні.

92.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Шатравці Юлії Василівні.

93.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Щербак Наталії Василівні.

94.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Явдокименко Наталії Іванівні.

95.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Шаповалу Артуру Олександровичу.

96.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Котіковій Вікторії Юріївні.

97.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Лисенко Костянтину Валерійовичу.

98.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Бондарєвій Вірі Іванівні.

99.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Трофіменкову Дмитру Олександровичу.

100.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Безпалій Наталії Олександрівні.

101.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Ховбоші Євгенію Віталійовичу.

102.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Пономаренку Олександру Петровичу.

103.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Пономаренко Наталії Іванівні.

104.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Тимофієнко Світлані Іванівні.

105.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Тимофієнко Анатолію Дмитровичу.

106.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Васильєву Олександру Олександровичу.

107.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Бондаренко Світлані Григорівні.

108.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Перевозник Юлії Олексіївні.

109.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Машкову Олексію Ігоровичу.

110.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Родімкіній Наталії Миколаївні.

111.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Ющинській Юлії Анатоліївні.

112.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Прохоровій Анастасії Володимирівні.

113.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Корнійчук Івану Яковлевичу.

114.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Пилипів Олексію Михайловичу.

115.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Мілащенко Галині Олександрівні.

116.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Осиці Ользі Іванівні.

117.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Лопатці Юлії Іванівні.

118.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Кондратенко Олександру Вікторовичу.

120.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Кондратенко Тетяні Іванівні.

121.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Сєнєчкіну Василю Васильовичу.

122.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Лук”яненко Артему Андрійовичу.

123.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Ляшіченко Наталії Вікторівні.

124.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Нестеренко Олександру Володимировичу.

125.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Столпак Ользі Дмитрівні.

126.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Леоновій Афіні Костянтинівні.

127.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Колесніковій Софії Романівні.

128.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Філімонову Андрію Володимировичу.

129.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Петровій Оксані Миколаївні.

130.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Корсакову Віталію Володимировичу.

131.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Шкарупі Данилу Андрійовичу.

132.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Лук”яненко Вікторії Андріївні.

133.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Федорченко Руслану Миколайовичу.

134.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Поповій Наталії Юріївні.

135.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Колесніковій Тамарі Миколаївні.

136.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Сікун Катерині Сергіївні.

137.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Вєтровій Марині Іванівні.

138.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Бондаренко Вікторії Володимирівні.

140.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Вєтрову Володимиру Олександровичу.

141.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Бутову Євгенію Олексійовичу.

142.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Махіновій Валентині Володимирівні.

143.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Кисловській Любов Вікторівні.

144.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Горяйновій Тетяні Вікторівні.

145.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Лавроненко Ірині Євгеніївні.

146.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Лавроненко Світлані Володимирівні.

147.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Пазій Ігорю Петровичу.

148Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Зеленчук Данилу Дмитровичу.

149.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Некрилову Олександру Петровичу.

150.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Галаці Миколі Вікторовичу.

151.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Водоріз Анатолію Володимировичу.

152.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Смазі Родіону Євгеновичу.

153.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Копил Ігорю Олеговичу.

154.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Лопатенко Артему Артемовичу.

155.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Іванчук Євгенію Костянтиновичу.

156.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Димченко Віталію Руслановичу.

157.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Некриловій Ніні Олексіївні.

158.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Горлач Любові Іванівні.

159.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Омельяненко Ірині Михайлівні.

160.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Радченко Валерію Юрійовичу.

161.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Смисловій Олені Степанівні.

162.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Руденко Оксані Володимирівні.

163.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Мажарі Катерині Борисівні.

164.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Трощило Юрію Миколайовичу.

165.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Браженко Олені Володимирівні.

166.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Ворошилову Станіславу Ігоровичу.

167.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Кирильченко Анна Віталіївні.

168.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Тужловій Вікторії Дмитрівні.

169.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Шумілкіній Раїсі Миколаївні.

170.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Найденко Надії Миколаївні.

171.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Ярмак Тетяні Михайлівні.

172.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Іванющенко Олександрі Петрівні.

173.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Літовченко Наталії Олександрівні.

174.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Найденко Андрію Вікторовичу.

175.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Бочеровій Ганні Михайлівні.

176.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Пайзо Галині Андріївні.

177.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Усанова Наталія Гавриліна.

178.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Ратниковій Галині Миколаївні.

179.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Володченко Миколі Івановичу.

180.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Кузьменко Тетяні Андріївні.

181.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Головенко Олександру Миколайовичу.

182.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Бескубі Олександру Сергійовичу.

183.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Наслузову Володимиру Олександровичу.

184.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Сухомлин Віталій Володимировичу.

185.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Кліннікову Олександру Миколайовичу.

186.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Данкову Максиму Володимировичу.

187.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Кокалко Світлані Геннадіївні.

188.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Терещенко Владиславу Вячеславовичу.

189.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Васильєвій Тетяні Миколаївні.

190.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Саратов Максим Анатолійович.

191.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Пашиній Поліні Сергіївні.

192.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Гордієнко Олександру Сергійовичу.

193.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Цокоті Івану Володимировичу.

194.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Василенко Юрію Юрійовичу.

195.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Тертишному Віктору Анатолійовичу.

196.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Шестаковій Людмилі Анатоліївні.

197.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Кривулі Ігорю Петровичу.

198.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Копійці Лілії Василівні.

199.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Гераймович Олені Вікторівні.

200.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Клименко Євгену Вікторовичу.

201.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Тарасовій Тетяні Олександрівні.

202.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Тарасову Олександру Олександровичу.

203.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Ананьєвій Олені Миколаївні.

204.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Колотіловій Ганні Вікторівні.

205.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Ігначковій Людмилі Іванівні.

206.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Грозь Юрію Федоровичу.

207.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Гювен Ользі Олександрівні.

208.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Власову Олегу Миколайовичу.

209.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Любицькій Юлії Вікторівні.

210.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Панько Надії Іванівні.

211.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Заєць Юлії Вікторівні

212.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Вєтрову Богдану Михайловичу.

213.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Тертишній Ользі Олександрівні.

214.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства ТОВ “СК ВОСТОК”.

215.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства ТОВ “СК ВОСТОК”

216.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Білицькому Анатолію Івановичу.

217.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Короткому Володимиру Павловичу.

218.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Несущенко Вадиму Івановичу.

219.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Міхайліченко Людмилі Іванівні.

220.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Міхайліченко Костянтину Михайловичу.

221.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку Зінченко Тетяні Степанівні.

222.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку Мирошниченко Ользі Вікторівні.

223.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку Мирошниченко Вадиму Володимировичу.

224.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва Пономаренко Ользі Сергіївні.

225.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку Ліщині Володимиру Івановичу.

226.Про розгляд звернення фізичної особи — підприємця Харківського Сергія Васильовича та громадянки Дроженко Оксани Сергіївни.

227.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку Гончаренко Олені Миколаївні.

 

                       Куньєвський сільський голова                                              Нерсес  НЕРСИСЯН

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь