Куньєвська громада
Харківська область, Ізюмський район

Повідомлення про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунальної установи

Дата: 12.02.2021 18:50
Кількість переглядів: 187

На підставі рішення Куньєвської сільської ради від 12.01.2021р. №55 «Про створення КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) КУНЬЄВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»» виконавчий комітет Куньєвської сільської ради оголошує конкурс на зайняття вакантної посади директора КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) КУНЬЄВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ».

Вимоги до кандидата: громадянство України, освіта за спеціальністю відповідної галузі, стаж роботи у відповідній сфері діяльності не менше 3-х років, вільне володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки. Знання основних принципів роботи з комп’ютером та відповідних програмних засобів.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

– заява про участь у конкурсі за визначеною формою (додаток до Постанови Кабінету Міністрів України від 03.03.2020р. № 200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору»);

– належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;

– автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

– мотиваційний лист, складений у довільній формі;

– довідку про відсутність судимості;

– перспективний план розвитку комунальної установи Куньєвський терцентр.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Термін подання документів та формування конкурсної комісії здійснюється протягом 10 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Дата початку приймання документів з 12 лютого 2021 року.

Дата початку формування конкурсної комісії з 12 лютого 2021 року.

Зазначені документи приймаються за адресою у встановлений строк: Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету Куньєвської сільської ради за адресою: вул. Миру, 4А, с. Куньє, Ізюмський район, Харківська область, 64323, телефон: 50-5-18.

Переможець конкурсу визначається за результатами:

– перевірки на знання законодавства України (Конституція України, Закон України «Про соціальні послуги», інші нормативно-правові акти у сфері надання соціальних послуг, державні стандарти надання соціальних послуг);

– оцінювання презентації (перспективного плану розвитку Центру, відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної зазначеної презентації).