Привітання Куньєвського сільського голови з Днем пам’яті та примирення і 76-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
Шановні жителі!
8-го і 9-го травня разом із світом ми відзначаємо День пам’яті та примирення і 76-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Ця перемога назавжди змінила хід історії, стала здобутком людства. Вона була для України найважливішою у XX сторіччі, адже саме на її долю випали найважчі випробування.
Друга світова забрала з собою та скалічила мільйони невинних людських життів, принесла страх, руйнування та жахіття. Це була безжальна боротьба за майбутнє кожного з нас. Тому перемога людяності над силами зла була такою довгоочікуваною і справедливою. А внесок України в перемогу антигітлерівської коаліції проти нацизму – вагомий і незаперечний.
Ми шануємо подвиг ветеранів, працівників тилу, схиляємо голову перед багатотерпінням солдатських вдів і дітей війни, в’язнів концтаборів – усіх, хто на своїх плечах виніс тяготи і знегоди воєнного лихоліття. Ми пам’ятаємо. Ми ніколи не за будемо.
Бажаю вам, дорогі наші ветерани, міцного здоров’я, родинного затишку та довгих років життя. Низькій уклін та вічна слава полеглим героям. Миру та спокою Україні.
Зі святом!
З повагою Нерсес НЕРСИСЯН