A A A K K K
для людей із порушенням зору
Куньєвська сільська територіальна громада
Харківська область, Ізюмський район

рішення сесії

УКРАЇНА

КУНЬЄВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

ХІХ сесії VIII скликання

24 січня 2022 року № 1552

Про затвердження порядку

денного ХІХ сесії VIII скликання

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сільська рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити для розгляду на ХІХ сесії VIII скликанняя сільської ради такий порядок денний:

1.Про внесення змін до сільського бюджету Куньєвської сільської
територіальної громади на 2022 рік.

 

2.Про внесення змін до назви в рішення №1403 від 15 грудня 2021 року Про затвердження програми соціально-економічного розвитку Куньєвської сільської ради на 2022-2024 рік

 

3.Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації “Капітальний ремонт ділянки дороги від будинку №39 (перехрестя) до перехрестя вул. Центральна та вул. Зелена і далі до  початку дороги Розсохувате-Сухий Яр (С211408) в с. Бугаївка Ізюмського району,Харківської області.

 

4.Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації “Капітальний ремонт ділянки дороги за адресою пл.Центральна (по кільцю) с. Чистоводівка Ізюмського району,Харківської області.

 

5.Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації “Капітальний ремонт ділянки дороги вул.Миру  від перехрестя з вул.Світла   до будівлі за адресою  вул.Миру 4А, з облаштуванням місця для паркування в с.Куньє Ізюмського району,Харківської області.

 

6.Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації “Капітальний ремонт ділянки дороги по провулку Набережний (під’їзд до будівлі №5 мед.амбулаторія ) в с.Куньє Ізюмського району,Харківської області.

 

7.Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації “Капітальний ремонт ділянки дороги вул. Миру 43 в с. Липчанівка  Ізюмського району,Харківської області.

 

8.Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації “Будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям на землях загального користування в с.Липчанівка Ізюмського району Харківської області.

 

 

9.Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації   Капітальний ремонт вуличногоосвітлення в с.Іванчуківка   Ізюмського району Харківської області.

10.Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації   Капітальний ремонт вуличногоосвітлення в с.Козютівка   Ізюмського району Харківської області.

 

11.Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги.

 

12. Про дострокове розірання договору оренди землі від 17 грудня 2009 року Укладеного із ТОВ “СК ВОСТОК”. на земельну ділянку з кадастровим номером 6322882000:06:000:0344 загальною площею 44,6215 га.

 

13.Про дострокове розірання договору оренди землі від 17 грудня 2009 року Укладеного із ТОВ “СК ВОСТОК”. на земельну ділянку з кадастровим номером 6322882000:06:000:0321 загальною площею 54,8908 га.

 

14.Про дострокове розірання договору оренди землі від 17 грудня 2009 року Укладеного із ТОВ “СК ВОСТОК”. на земельну ділянку з кадастровим номером 6322882000:06:000:0522 загальною площею 6,0615 га.

 

15.Про дострокове розірання договору оренди землі від 17 грудня 2009 року Укладеного із ТОВ “СК ВОСТОК”. на земельну ділянку з кадастровим номером 6322882000:06:000:0349 загальною площею 13,7852 га.

 

16.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9276 га,Журавльову Олександру Олександровичу.

17.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 2,0000 га,Лук”яновій Ользі Володимирівні.

18.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 2,0000 га,Малярову Олександру Євгенійовичу.

19.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 0,9615 га, Петуховій Ларисі Сергіївні.

20.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 2,0000 га,Ворошило Миколі Миколайовичу.

21.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 2,0000 га,Меліхову Максиму Петровичу.

22.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 2,0000 га,Ворошило Ярославу Руслановичу.

23.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,4091 га,Холостову Володимиру Миколайовичу.

24.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га, Безкоровайному Владиславу Олеговичу.

25.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га, Головенко Наталії Анатоліївні

26.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Гончаренко Наталії Володимирівні.

27.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Гончаровій Світлані Григорівні.

28.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га, Гуляєву Євгену Івановичу.

29.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га, Дейкіну Олегу Володимировичу.

30.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га, Дубинській Аллі Анатоліївні.

31.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Дубинській Наталії Миколаївні.

32.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га, Дубинському Олегу Миколайовичу.

33.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Дубовик Сергію Миколайовичу.

34.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га, Железняку Василю Олександровичу.

35.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Забашті Софії Олександрівні.

36.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Заспенко Максиму Сергійовичу.

37.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Землякову Максиму Валерійовичу.

38.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га, Зубкову Дмитру Миколайовичу.

39.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га, Клітар Валентині Миколаївні.

40.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Клюєву Євгену Миколайовичу.

41.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га,Дубині Альбіні Ігоревні.

42.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га, Кривоніс Оксані Юріївні.

43.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га,Кривоніс Сергію Володимировичу.

44.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Ліщині Володимиру Євгеновичу.

45.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9700 га, Лубченко Ларисі Володимирівні.

46.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га, Лубченко Олександру Петровичу.

47.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га, Мельнику Мирону Васильовичу.

48.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Меншовій Людмилі Дмитрівні.

49.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га, Морозу Денису Олександровичу.

50.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га, Пелих Катерині Євгеніївні.

51.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Петровій Інні Анатоліївні.

52.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Писанці Олександру Івановичу.

53.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Плескач Валерію Валерійовичу.

54.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9700 га, Раїні Андрію Олександровичу.

55.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га, Раїні Оксані Миколаївні.

56.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га,.для подальшої передачі у власність для ведення ОСГ Резуненку Сергію Олександровичу.

57.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га, Рубльовському Павлу Анатолійовичу.

58.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки сільськогосподарського призначення ,яка знаходиться на території Куньєвської сільської ради,Ізюмського району,Харківської області площею 1,9604 га,.для подальшої передачі у власність для ведення ОСГ Рубльовській Марині Миколаївні.

59.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9700 га, Садигову Саміру Вахідовичу.

60.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Саночкіну Віктору Семеновичу.

61.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га, Саночкіній Надії Володимирівні.

62.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га,Сениджук Ганні Василівні.

59.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9700 га, Сивочуб Ігору Олеговичу.

63.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Слепченко Лідії Миколаївні.

64.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Снісаренко Олександру Сергійовичу.

65.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Соловйову Анатолію Миколайовичу.

66.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9700 га, Кохан Людмилі Семенівні.

67.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9700 га, Тарасенко Наталії Олександрівні.

68.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га, Терещенко Наталії Леонідівні.

69.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки сільськогосподарського призначення ,яка знаходиться на території Куньєвської сільської ради,Ізюмського району,Харківської області площею 1,9604 га,.для подальшої передачі у власність для ведення ОСГ Терещенко Олені Іванівні.

70.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 2,000 га, Теницькому Сергію Валерійовичу

71.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Токареву Олександру Павловичу.

72.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 2,0000 га, Фільченко Ірині Миколаївні.

73.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Хардікову Вячеславу Володимировичу.

74.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Хиленко Артему Леонідовичу.

75.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Цветовій Наталії Юріївні.

76.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Шаповал Євгену Володимировичу.

77.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Шевцову Віктору Миколайовичу.

78.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га, Широкорад Ніні Іванівні.

79.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га, Широкорад Олександру Миколайовичу.

80.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га, Штельмахову Олегу Миколайовичу.

81.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 2,0000 га, Щербаку Миколі Івановичу.

82.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Жовтенко Юлії Григорівні.

 

83.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)з земель комунальної форми власності (сіножаті) для подальшої передачі і власність для ведення ТСВ,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області плзміною категорії земель та виду цільового призначення ощею 0,5513 га,Фісак Григорію Івановичу.

84.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)з земель комунальної форми власності (пасовища ) для подальшої передачі і власність для ведення ТСВ,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,1014 га,Фісак Григорію Івановичу.

85.Про затвердження та передачу у власність земельної ділянки площею 2,0000 га, із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності яка перебуває в користуванні на підставі Державного акту на право постійного користування землею,для ведення ОСГ ,яка розташована на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею,Щегловій Людмилі Іванівні.

86.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд ,яка розташована в с.Куньє, вул.Садова ,буд 26 Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 0,25 га,Кавун Тетяні Михайлівні,Пивовар Раїсі Михайлівні,Царицанській Галині Михайлівні.

 

87.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд , та передачу у власність земельну ділянку,яка розташована в с.Липчанівка , вул.Миру ,буд 206 Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 0,25 га,Скляровій Вірі Олександрівні.

 

88.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд ,яка розташована в с.Куньє, вул.Новоселівка ,буд 2о А Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 0,25 га,

Мовчан Ганні Миколаївні.

 

89.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд ,яка розташована в с.Чистоводівка,вул.Миру ,буд 22 Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 0,25 га,Івановій Любові Іванівні.

 

90.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшої передачі в оренду для ведення городництва , за рахунок земель сільськогосподарського призначення,яка розташована в межах населеного пункту с.Куньє на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 0,4714 га,Суховій Дарії Сергіївні.

 

91.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшої передачі в оренду для ведення городництва , за рахунок земель сільськогосподарського призначення,яка розташована в межах населеного пункту с.Куньє на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 0,60000 га,Мирошниченко Вадиму Володимировичу.

 

92.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшої передачі в оренду для ведення городництва , за рахунок земель сільськогосподарського призначення,яка розташована в межах населеного пункту с.Куньє на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 0,6000 га, Зінченко Євгену Вікторовичу.

 

93.Про затвердженн проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки,площею 0,7500 га за рахунок земель промисловості,транспорту,зв”язку,енергетики,оборони та іншого призначення,зі зміною категорії земель та виду цільового призначення :для ведення ОСГ,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області та передати вказану ділянку у власність Ісламову Хасану Вісхановичу.

 

94.Про передачу у власність земельної ділянки площею 2,00 комунальної форми власності,

яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею Нежиденко Тетяні Михайлівні.

 

 

 

Куньєвсьий сільський голова                                                             Нерсес НЕРСИСЯН

 

ДОДАТКИ ДО РІШЕННЯ

        Додаток №8         до Рішення 19 сесії Куньєвської сільської ради №  1553  від  24.01.2022 р.         "Про внесення змін до рішення ІІІ сесії VIII скликання № 1467 від 20.12.2021 р.         "Про сільський бюджет Куньєвської сільської територіальної громади на 2022 рік"                         Ліміти  споживання  енергоносіїв  у  натуральних показниках  по  установах, що утримуються за рахунок бюджету Куньєвської  сільської територіальної громади  на  2022 рік.              Найменування установи (галузь) Теплопостачання Водопростачання та водовідведення Електроенергія Природний газ Вугілля Гкал м3 тис.Квт/год тис.м3 тон Куньєвська сільська  рада: Управління     25 12,1   Освіта     301,7 243,4 23,0 Житлово-комунальне господарство     124,3     Соціальний захист (для КЗ ТЦ СО Куньєвської с/ради)     2,6     Культура      50,7   11,5 ВСЬОГО :     504,3 255,5 34,5                           Секретар ради    Ірина ВОРОХТА  

10:47 26.01.2022

ДОДАТКИ ДО РІШЕННЯ

                Додаток №6                 до Рішення 19 сесії Куньєвської сільської ради №  1553  від  24.01.2022 р.                 "Про внесення змін до рішення ІІІ сесії VIII скликання № 1467 від 20.12.2021 р.                 "Про сільський бюджет Куньєвської сільської територіальної громади на 2022 рік" Обсяги капітальних вкладень бюджету у розрізі інвестиційних проектів у 2022 році 20542000000                 (код бюджету)                 Код Програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету Код Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету Код Функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету Найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету/ відповідального виконавця, найменування бюджетної програми згідно з Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету Найменування інвестиційного проекту Загальний період реалізації проекту, (рік початку і завершення) Загальна вартість проекту, гривень Обсяг капітальних вкладень місцевого бюджету всього, гривень Обсяг капітальних вкладень місцевого бюджету у 2022 році, гривень Очікуваний рівень готовності проекту на кінець 2022  року, %  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 0100000     Куньєвська сільська  рада         249 000,00   0110000     Куньєвська сільська  рада         249 000,00     6000   ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО         99 000,00   0116030 6030 0620 Організація благоустрою населених пунктів         99 000,00           розробка ПКД для будівництва спортивого майданчика із штучним покриттям на землях загального користвання  в с.Липчанівка Ізюмського району Харківської області 2022 - 2022 49 000,00 0,00 49 000,00 100,00         виготовлення ПКД та капремонт вуличного освітлення с.Іванчуківка 2022 - 2022 30 000,00 0,00 30 000,00 100,00         виготовлення ПКД та капремонт вуличного освітлення с.Козютівка 2022 - 2022 20 000,00 0,00 20 000,00 100,00   7000   ЕКОНОМІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ         150 000,00   0117461 7461 0456 Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету         150 000,00             2022 - 2022 26 475,00 0,00 26 475,00 100,00         розробка ПКД та експертизи капремонт ділянки  дороги в с. Бугаївка від будинку №39 до перехрестя вул. Центральна та вул.Зелена і далі до початку дороги Розсохувате-Сухий Яр 2022 - 2022 44 100,00 0,00 44 100,00 100,00         розробка ПКД та експертизи капремонт ділянки  дороги в с.Куньє вул.Миру від перехрестя з вул.Світла до будівлі за адресою  вул. Миру4А з облаштуванням місця для паркування 2022 - 2022 26 475,00 0,00 26 475,00 100,00         розробка ПКД та експертизи капремонт ділянки  дороги в с.Куньє по провулку Набережний 2022 - 2022 26 475,00 0,00 26 475,00 100,00         розробка ПКД та експертизи капремонт ділянки  дороги в с.Чистоводівка пл.Центральна (по кільцю) 2022 - 2022 26 475,00 0,00 26 475,00 100,00 Х Х Х УСЬОГО X X 249 000,00 0,00 249 000,00 X     Секретар ради  Ірина ВОРОХТА  

10:46 26.01.2022

ДОДАТКИ ДО РІШЕННЯ

              Додаток №7               до Рішення 19 сесії Куньєвської сільської ради № 1553  від  24.01.2022 р.               "Про внесення змін до рішення ІІІ сесії VIII скликання № 1467 від 20.12.2021 р.               "Про сільський бюджет Куньєвської сільської територіальної громади на 2022 рік" Розподіл витрат місцевого бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у 2022 році 20542000000                   (код бюджету)                                         (грн.) Код Програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету Код Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету Код Функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету Найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету/ відповідального виконавця, найменування бюджетної програми згідно з Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету Найменування місцевої/регіональної програми Дата та номер документа, яким затверджено місцеву регіональну програму Усього Загальний фонд Спеціальний фонд усього у тому числі бюджет розвитку 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 0100000     Куньєвська сільська  рада     7 990 843,00 7 484 743,00 506 100,00 450 000,00 0110000     Куньєвська сільська  рада     7 990 843,00 7 484 743,00 506 100,00 450 000,00   3000   СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ТА СОЦІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ     2 716 964,00 2 716 964,00 0,00 0,00 0113032 3032 1070 Надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв'язку     2 000,00 2 000,00 0,00 0,00         Комплексна програма соціального захисту населення Куньєвської сільської ради на 2021 - 2025 роки Рішення №38 від 23 грудня 2020 року 2 000,00 2 000,00 0,00 0,00 0113033 3033 1070 Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян     81 000,00 81 000,00 0,00 0,00         Комплексна програма соціального захисту населення Куньєвської сільської ради на 2021 - 2025 роки Рішення №38 від 23 грудня 2020 року 81 000,00 81 000,00 0,00 0,00 0113035 3035 1070 Компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті     93 900,00 93 900,00 0,00 0,00         Комплексна програма соціального захисту населення Куньєвської сільської ради на 2021 - 2025 роки Рішення №38 від 23 грудня 2020 року 93 900,00 93 900,00 0,00 0,00 0113104 3104 1020 Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю     1 981 100,00 1 981 100,00 0,00 0,00         Комплексна програма соціального захисту населення Куньєвської сільської ради на 2021 - 2025 роки Рішення №38 від 23 грудня 2020 року 1 981 100,00 1 981 100,00 0,00 0,00 0113160 3160 1010 Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги     15 800,00 15 800,00 0,00 0,00         Комплексна програма соціального захисту населення Куньєвської сільської ради на 2021 - 2025 роки Рішення №38 від 23 грудня 2020 року 15 800,00 15 800,00 0,00 0,00 0113242 3242 1090 Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення     543 164,00 543 164,00 0,00 0,00         Комплексна програма соціального захисту населення Куньєвської сільської ради на 2021 - 2025 роки Рішення №38 від 23 грудня 2020 року 543 164,00 543 164,00 0,00 0,00   4000   КУЛЬТУРА I МИСТЕЦТВО     2 651 679,00 2 651 679,00 0,00 0,00 0114030 4030 0824 Забезпечення діяльності бібліотек     828 679,00 828 679,00 0,00 0,00         Програма соціально-економічного розвитку Куньєвської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки Рішення сесії №1403 від 15.12.2021 року 828 679,00 828 679,00 0,00 0,00 0114060 4060 0828 Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів     1 823 000,00 1 823 000,00 0,00 0,00         Програма соціально-економічного розвитку Куньєвської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки Рішення сесії №1403 від 15.12.2021 року 1 823 000,00 1 823 000,00 0,00 0,00   5000   ФIЗИЧНА КУЛЬТУРА I СПОРТ     130 000,00 130 000,00 0,00 0,00 0115011 5011 0810 Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту     130 000,00 130 000,00 0,00 0,00         Програма розвитку фізичної культури та спорту на території Куньєвської територіальної громади у 2021 -2024 роках Рішення №124 від 28.04.2021 року 130 000,00 130 000,00 0,00 0,00   6000   ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО     2 184 100,00 1 986 100,00 198 000,00 150 000,00 0116030 6030 0620 Організація благоустрою населених пунктів     2 184 100,00 1 986 100,00 198 000,00 150 000,00         Програма соціально-економічного розвитку Куньєвської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки Рішення сесії №1403 від 15.12.2021 року 2 184 100,00 1 986 100,00 198 000,00 150 000,00   7000   ЕКОНОМІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ     300 000,00 0,00 300 000,00 300 000,00 0117461 7461 0456 Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету     300 000,00 0,00 300 000,00 300 000,00         Програма соціально-економічного розвитку Куньєвської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки Рішення сесії №1403 від 15.12.2021 року 300 000,00 0,00 300 000,00 300 000,00   8000   ІНША ДІЯЛЬНІСТЬ     8 100,00 0,00 8 100,00 0,00 0118311 8311 0511 Охорона та раціональне використання природних ресурсів     8 100,00 0,00 8 100,00 0,00         Програма соціально-економічного розвитку Куньєвської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки Рішення сесії №1403 від 15.12.2021 року 8 100,00 0,00 8 100,00 0,00 X X X УСЬОГО X X 7 990 843,00 7 484 743,00 506 100,00 450 000,00     Секретар  ради Ірина ВОРОХТА      

10:46 26.01.2022

ДОДАТКИ ДО РІШЕННЯ

          Додаток №5           до Рішення 19 сесії Куньєвської сільської ради №  1553  від 24.01.2022 р.            "Про внесення змін до рішення ІІІ сесії VIII скликання № 1467 від 20.12.2021 р.           "Про сільський бюджет Куньєвської сільської територіальної громади на 2022 рік" Міжбюджетні трансферти на 2022 рік 20542000000         (код бюджету)       1. Показники міжбюджетних трансфертів з інших бюджетів               (грн.)   Код Класифікації доходу бюджету / Код бюджету Найменування трансферту / Найменування бюджету – надавача міжбюджетного трансферту Усього   1 2 3   І. Трансферти до загального фонду бюджету   41020100 Базова дотація 348 400,00   99000000000 Державний бюджет України 348 400,00   41033900 Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам 18 474 100,00   99000000000 Державний бюджет України 18 474 100,00   41040200 Дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету 666 900,00   20100000000 Обласний бюджет Харківської області 666 900,00   41053900 Інші субвенції з місцевого бюджету 143 164,00   20100000000 Обласний бюджет Харківської області, в тому числі: 143 164,00        на проведення санаторно-курортного лікування осіб з інвалідністю загального захворювання, осіб з інвалідністю з дитинства, ветиранів війни та осіб, на яких поширюється дія Закону  України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального  захисту" та "Про жертви нацистських переслідувань", постраждалих учасників Революції гідності у санаторнокурортних закладах Харківської області (Комплексна Програма соціального захисту населення Харківської області на 2021 - 2025роки)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          105 984,00        на проведення відпочинку у  санаторно-курортних закладах Харківської області   осіб, які безпосередньо брали участь в антитерористичній операції чи здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, із відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях у районах її проведення, членів їх сімей та членів сімей загиблих учасників бойових дій (Комплексна Програма соціального захисту населення Харківської області на 2021 - 2025роки)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          26 650,00        на проведення санаторно-курортного лікування  постраждали громадян, віднесених до категорії 2, та потерпілих дітей (крім дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов'язана з Чернобольською катастрофою)  (Комплексна Програма соціального захисту населення Харківської області на 2021 - 2025роки)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          10 530,00   ІІ. Трансферти до спеціального фонду бюджету   Х УСЬОГО за розділами І, ІІ, у тому числі: 19 632 564,00   Х загальний фонд 19 632 564,00   Х спеціальний фонд 0,00   2. Показники міжбюджетних трансфертів іншим бюджетам               (грн.)   Код Програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету / Код бюджету Код типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету Найменування трансферту / Найменування бюджету – отримувача міжбюджетного трансферту Усього   1 2 3 4   І. Трансферти із загального фонду бюджету   ІІ. Трансферти із спеціального фонду бюджету       Секретар ради    Ірина ВОРОХТА

10:45 26.01.2022

ДОДАТКИ ДО РІШЕННЯ

      Додаток №2       до Рішення19 сесії Куньєвської сільської ради №  1553 від  24.01.2022 р.       "Про внесення змін до рішення ІІІ сесії VIII скликання № 1467 від 20.12.2021 р.       "Про сільський бюджет Куньєвської сільської територіальної громади  ФІНАНСУВАННЯ місцевого бюджету на 2022 рік 20542000000           (код бюджету)                       (грн.) Код Найменування згідно з Класифікацією фінансування бюджету Усього Загальний фонд Спеціальний фонд усього у тому числі бюджет розвитку 1 2 3 4 5 6 Фінансування за типом кредитора 200000 Внутрішнє фінансування 0,00 -249 000,00 249 000,00 249 000,00 205000 Фінансування за рахунок залишків коштів на рахунках бюджетних установ 0,00 0,00 0,00 0,00 205100 На початок періоду 149 677,00 0,00 149 677,00 0,00 205200 На кінець періоду 149 677,00 0,00 149 677,00 0,00 208000 Фінансування за рахунок зміни залишків коштів бюджетів 0,00 -249 000,00 249 000,00 249 000,00 208100 На початок періоду 12 129 562,00 11 533 527,00 596 035,00 0,00 208200 На кінець періоду 12 129 562,00 11 533 527,00 596 035,00 0,00 208400 Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) 0,00 -249 000,00 249 000,00 249 000,00 X Загальне фінансування 0,00 -249 000,00 249 000,00 249 000,00 Фінансування за типом боргового зобов’язання 600000 Фінансування за активними операціями 0,00 -249 000,00 249 000,00 249 000,00 602000 Зміни обсягів бюджетних коштів 0,00 -249 000,00 249 000,00 249 000,00 602100 На початок періоду 12 279 239,00 11 533 527,00 745 712,00 0,00 602200 На кінець періоду 12 279 239,00 11 533 527,00 745 712,00 0,00 602400 Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) 0,00 -249 000,00 249 000,00 249 000,00 X Загальне фінансування 0,00 -249 000,00 249 000,00 249 000,00   Секретар ради   Ірина ВОРОХТА

10:43 26.01.2022

ДОДАТКИ ДО РІШЕННЯ

                        Додаток №3                         до Рішення 19сесії Куньєвської сільської ради №  1553 від  24.01.2022 р.                         "Про внесення змін до рішення ІІІ сесії VIII скликання № 1467 від 20.12.2021 р.                         "Про сільський бюджет Куньєвської сільської територіальної громади на 2022 рік" РОЗПОДІЛ видатків місцевого бюджету на 2022 рік 20542000000                           (код бюджету)                                                           (грн.) Код Програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету Код Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету Код Функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету Найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету/ відповідального виконавця, найменування бюджетної програми згідно з Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету Загальний фонд Спеціальний фонд Разом усього видатки споживання з них видатки розвитку усього у тому числі бюджет розвитку видатки споживання з них видатки розвитку оплата праці комунальні послуги та енергоносії оплата праці комунальні послуги та енергоносії 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 0100000     Куньєвська сільська  рада 55 519 443,00 55 519 443,00 37 078 600,00 6 942 079,00 0,00 408 200,00 249 000,00 159 200,00 0,00 0,00 249 000,00 55 927 643,00 0110000     Куньєвська сільська  рада 55 519 443,00 55 519 443,00 37 078 600,00 6 942 079,00 0,00 408 200,00 249 000,00 159 200,00 0,00 0,00 249 000,00 55 927 643,00   0100   ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ 9 446 300,00 9 446 300,00 7 218 600,00 322 700,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 9 446 300,00 0110150 0150 0111 Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад 9 446 300,00 9 446 300,00 7 218 600,00 322 700,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 9 446 300,00   1000   ОСВІТА 38 588 400,00 38 588 400,00 25 477 800,00 5 861 300,00 0,00 151 100,00 0,00 151 100,00 0,00 0,00 0,00 38 739 500,00 0111021 1021 0921 Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти 20 114 300,00 20 114 300,00 10 335 800,00 5 861 300,00 0,00 151 100,00 0,00 151 100,00 0,00 0,00 0,00 20 265 400,00 0111031 1031 0921 Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти 18 474 100,00 18 474 100,00 15 142 000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 18 474 100,00   3000   СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ТА СОЦІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ 2 716 964,00 2 716 964,00 1 555 600,00 10 000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 2 716 964,00 0113032 3032 1070 Надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв'язку 2 000,00 2 000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 2 000,00 0113033 3033 1070 Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян 81 000,00 81 000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 81 000,00 0113035 3035 1070 Компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті 93 900,00 93 900,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 93 900,00 0113104 3104 1020 Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю 1 981 100,00 1 981 100,00 1 555 600,00 10 000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 1 981 100,00 0113160 3160 1010 Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги 15 800,00 15 800,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 15 800,00 0113242 3242 1090 Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення 543 164,00 543 164,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 543 164,00   4000   КУЛЬТУРА I МИСТЕЦТВО 2 651 679,00 2 651 679,00 1 807 900,00 270 079,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 2 651 679,00 0114030 4030 0824 Забезпечення діяльності бібліотек 828 679,00 828 679,00 588 800,00 35 879,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 828 679,00 0114060 4060 0828 Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів 1 823 000,00 1 823 000,00 1 219 100,00 234 200,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 1 823 000,00   5000   ФIЗИЧНА КУЛЬТУРА I СПОРТ 130 000,00 130 000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 130 000,00 0115011 5011 0810 Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту 130 000,00 130 000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 130 000,00   6000   ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО 1 986 100,00 1 986 100,00 1 018 700,00 478 000,00 0,00 99 000,00 99 000,00 0,00 0,00 0,00 99 000,00 2 085 100,00 0116030 6030 0620 Організація благоустрою населених пунктів 1 986 100,00 1 986 100,00 1 018 700,00 478 000,00 0,00 99 000,00 99 000,00 0,00 0,00 0,00 99 000,00 2 085 100,00   7000   ЕКОНОМІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 150 000,00 150 000,00 0,00 0,00 0,00 150 000,00 150 000,00 0117461 7461 0456 Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 150 000,00 150 000,00 0,00 0,00 0,00 150 000,00 150 000,00   8000   ІНША ДІЯЛЬНІСТЬ 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 8 100,00 0,00 8 100,00 0,00 0,00 0,00 8 100,00 0118311 8311 0511 Охорона та раціональне використання природних ресурсів 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 8 100,00 0,00 8 100,00 0,00 0,00 0,00 8 100,00 3700000     Фінансовий відділ Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області 1 480 100,00 1 480 100,00 1 022 600,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 1 480 100,00 3710000     Фінансовий відділ Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області 1 480 100,00 1 480 100,00 1 022 600,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 1 480 100,00   0100   ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ 1 480 100,00 1 480 100,00 1 022 600,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 1 480 100,00 3710160 0160 0111 Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах 1 480 100,00 1 480 100,00 1 022 600,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 1 480 100,00 X X X УСЬОГО 56 999 543,00 56 999 543,00 38 101 200,00 6 942 079,00 0,00 408 200,00 249 000,00 159 200,00 0,00 0,00 249 000,00 57 407 743,00     Секретар ради    Ірина  ВОРОХТА    

10:43 26.01.2022

ДОДАТКИ ДО РІШЕННЯ

      Додаток №1       до Рішення 19 сесії Куньєвської сільської ради №  1553  від  24.01.2022 р.       "Про внесення змін до рішення ІІІ сесії VIII скликання № 1467 від 20.12.2021 р.       "Про сільський бюджет Куньєвської сільської територіальної громади на 2022 рік" ДОХОДИ місцевого бюджету на 2022 рік 20542000000           (код бюджету)                       (грн.) Код Найменування згідно  з Класифікацією доходів бюджету Усього Загальний фонд Спеціальний фонд усього у тому числі бюджет розвитку 1 2 3 4 5 6 10000000 Податкові надходження   37 620 179,00 37 612 079,00 8 100,00 0,00 11000000 Податки на доходи, податки на прибуток, податки на збільшення ринкової вартості   21 304 659,00 21 304 659,00 0,00 0,00 11010000 Податок та збір на доходи фізичних осіб 21 304 659,00 21 304 659,00 0,00 0,00 11010100 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати 16 624 659,00 16 624 659,00 0,00 0,00 11010400 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата 4 440 000,00 4 440 000,00 0,00 0,00 11010500 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування 240 000,00 240 000,00 0,00 0,00 13000000 Рентна плата та плата за використання інших природних ресурсів 3 150 420,00 3 150 420,00 0,00 0,00 13010000 Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів 0,00 0,00 0,00 0,00 13010200 Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів (крім рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування) 0,00 0,00 0,00 0,00 13030000 Рентна плата за користування надрами загальнодержавного значення 3 150 420,00 3 150 420,00 0,00 0,00 13030100 Рентна плата за користування надрами для видобування інших корисних копалин загальнодержавного значення 420,00 420,00 0,00 0,00 13030800 Рентна плата за користування надрами для видобування природного газу 2 750 000,00 2 750 000,00 0,00 0,00 13030900 Рентна плата за користування надрами для видобування газового конденсату 400 000,00 400 000,00 0,00 0,00 14000000 Внутрішні податки на товари та послуги   100 000,00 100 000,00 0,00 0,00 14040000 Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів 100 000,00 100 000,00 0,00 0,00 18000000 Місцеві податки та збори, що сплачуються (перераховуються) згідно з Податковим кодексом України 13 057 000,00 13 057 000,00 0,00 0,00 18010000 Податок на майно 4 852 000,00 4 852 000,00 0,00 0,00 18010100 Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об`єктів житлової нерухомості 115 200,00 115 200,00 0,00 0,00 18010200 Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об`єктів житлової нерухомості 9 000,00 9 000,00 0,00 0,00 18010300 Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об`єктів нежитлової нерухомості 28 800,00 28 800,00 0,00 0,00 18010400 Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений  юридичними особами, які є власниками об`єктів нежитлової нерухомості 190 000,00 190 000,00 0,00 0,00 18010500 Земельний податок з юридичних осіб 130 000,00 130 000,00 0,00 0,00 18010600 Орендна плата з юридичних осіб 3 700 000,00 3 700 000,00 0,00 0,00 18010700 Земельний податок з фізичних осіб 395 000,00 395 000,00 0,00 0,00 18010900 Орендна плата з фізичних осіб 259 000,00 259 000,00 0,00 0,00 18011100 Транспортний податок з юридичних осіб 25 000,00 25 000,00 0,00 0,00 18050000 Єдиний податок   8 205 000,00 8 205 000,00 0,00 0,00 18050300 Єдиний податок з юридичних осіб  125 000,00 125 000,00 0,00 0,00 18050400 Єдиний податок з фізичних осіб  1 080 000,00 1 080 000,00 0,00 0,00 18050500 Єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників,  у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків 7 000 000,00 7 000 000,00 0,00 0,00 19000000 Інші податки та збори  8 100,00 0,00 8 100,00 0,00 19010000 Екологічний податок  8 100,00 0,00 8 100,00 0,00 19010100 Екологічний податок, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (за винятком викидів в атмосферне повітря двоокису вуглецю) 6 500,00 0,00 6 500,00 0,00 19010300 Надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об`єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини  1 600,00 0,00 1 600,00 0,00 20000000 Неподаткові надходження   155 000,00 3 900,00 151 100,00 0,00 21000000 Доходи від власності та підприємницької діяльності   2 400,00 2 400,00 0,00 0,00 21080000 Інші надходження   2 400,00 2 400,00 0,00 0,00 21081100 Адміністративні штрафи та інші санкції  0,00 0,00 0,00 0,00 21081700 Плата за встановлення земельного сервітуту 2 400,00 2 400,00 0,00 0,00 22000000 Адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційної господарської діяльності  1 500,00 1 500,00 0,00 0,00 22010000 Плата за надання адміністративних послуг 1 500,00 1 500,00 0,00 0,00 22012500 Плата за надання інших адміністративних послуг 1 500,00 1 500,00 0,00 0,00 22090000 Державне мито   0,00 0,00 0,00 0,00 22090100 Державне мито, що сплачується за місцем розгляду та оформлення документів, у тому числі за оформлення документів на спадщину і дарування   0,00 0,00 0,00 0,00 22090200 Державне мито, не віднесене до інших категорій   0,00 0,00 0,00 0,00 22090400 Державне мито, пов`язане з видачею та оформленням закордонних паспортів (посвідок) та паспортів громадян України   0,00 0,00 0,00 0,00 24000000 Інші неподаткові надходження   0,00 0,00 0,00 0,00 24060000 Інші надходження   0,00 0,00 0,00 0,00 24060300 Інші надходження   0,00 0,00 0,00 0,00 25000000 Власні надходження бюджетних установ   151 100,00 0,00 151 100,00 0,00 25010000 Надходження від плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно із законодавством  151 100,00 0,00 151 100,00 0,00 25010100 Плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю  151 100,00 0,00 151 100,00 0,00   Усього доходів (без урахування міжбюджетних трансфертів) 37 775 179,00 37 615 979,00 159 200,00 0,00 40000000 Офіційні трансферти   19 632 564,00 19 632 564,00 0,00 0,00 41000000 Від органів державного управління   19 632 564,00 19 632 564,00 0,00 0,00 41020000 Дотації з державного бюджету місцевим бюджетам 348 400,00 348 400,00 0,00 0,00 41020100 Базова дотація 348 400,00 348 400,00 0,00 0,00 41030000 Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам 18 474 100,00 18 474 100,00 0,00 0,00 41033900 Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам 18 474 100,00 18 474 100,00 0,00 0,00 41040000 Дотації з місцевих бюджетів іншим місцевим бюджетам 666 900,00 666 900,00 0,00 0,00 41040200 Дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету 666 900,00 666 900,00 0,00 0,00 41050000 Субвенції з місцевих бюджетів іншим місцевим бюджетам 143 164,00 143 164,00 0,00 0,00 41051200 Субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету 0,00 0,00 0,00 0,00 41053900 Інші субвенції з місцевого бюджету 143 164,00 143 164,00 0,00 0,00 Х Разом доходів 57 407 743,00 57 248 543,00 159 200,00 0,00   Секретар ради   Ірина ВОРОХТА                                   Додаток №1       до Рішення 19 сесії Куньєвської сільської ради №  1553  від  24.01.2022 р.       "Про внесення змін до рішення ІІІ сесії VIII скликання № 1467 від 20.12.2021 р.       "Про сільський бюджет Куньєвської сільської територіальної громади на 2022 рік" ДОХОДИ місцевого бюджету на 2022 рік 20542000000           (код бюджету)                       (грн.) Код Найменування згідно  з Класифікацією доходів бюджету Усього Загальний фонд Спеціальний фонд усього у тому числі бюджет розвитку 1 2 3 4 5 6 10000000 Податкові надходження   37 620 179,00 37 612 079,00 8 100,00 0,00 11000000 Податки на доходи, податки на прибуток, податки на збільшення ринкової вартості   21 304 659,00 21 304 659,00 0,00 0,00 11010000 Податок та збір на доходи фізичних осіб 21 304 659,00 21 304 659,00 0,00 0,00 11010100 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати 16 624 659,00 16 624 659,00 0,00 0,00 11010400 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата 4 440 000,00 4 440 000,00 0,00 0,00 11010500 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування 240 000,00 240 000,00 0,00 0,00 13000000 Рентна плата та плата за використання інших природних ресурсів 3 150 420,00 3 150 420,00 0,00 0,00 13010000 Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів 0,00 0,00 0,00 0,00 13010200 Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів (крім рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування) 0,00 0,00 0,00 0,00 13030000 Рентна плата за користування надрами загальнодержавного значення 3 150 420,00 3 150 420,00 0,00 0,00 13030100 Рентна плата за користування надрами для видобування інших корисних копалин загальнодержавного значення 420,00 420,00 0,00 0,00 13030800 Рентна плата за користування надрами для видобування природного газу 2 750 000,00 2 750 000,00 0,00 0,00 13030900 Рентна плата за користування надрами для видобування газового конденсату 400 000,00 400 000,00 0,00 0,00 14000000 Внутрішні податки на товари та послуги   100 000,00 100 000,00 0,00 0,00 14040000 Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів 100 000,00 100 000,00 0,00 0,00 18000000 Місцеві податки та збори, що сплачуються (перераховуються) згідно з Податковим кодексом України 13 057 000,00 13 057 000,00 0,00 0,00 18010000 Податок на майно 4 852 000,00 4 852 000,00 0,00 0,00 18010100 Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об`єктів житлової нерухомості 115 200,00 115 200,00 0,00 0,00 18010200 Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об`єктів житлової нерухомості 9 000,00 9 000,00 0,00 0,00 18010300 Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об`єктів нежитлової нерухомості 28 800,00 28 800,00 0,00 0,00 18010400 Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений  юридичними особами, які є власниками об`єктів нежитлової нерухомості 190 000,00 190 000,00 0,00 0,00 18010500 Земельний податок з юридичних осіб 130 000,00 130 000,00 0,00 0,00 18010600 Орендна плата з юридичних осіб 3 700 000,00 3 700 000,00 0,00 0,00 18010700 Земельний податок з фізичних осіб 395 000,00 395 000,00 0,00 0,00 18010900 Орендна плата з фізичних осіб 259 000,00 259 000,00 0,00 0,00 18011100 Транспортний податок з юридичних осіб 25 000,00 25 000,00 0,00 0,00 18050000 Єдиний податок   8 205 000,00 8 205 000,00 0,00 0,00 18050300 Єдиний податок з юридичних осіб  125 000,00 125 000,00 0,00 0,00 18050400 Єдиний податок з фізичних осіб  1 080 000,00 1 080 000,00 0,00 0,00 18050500 Єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників,  у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків 7 000 000,00 7 000 000,00 0,00 0,00 19000000 Інші податки та збори  8 100,00 0,00 8 100,00 0,00 19010000 Екологічний податок  8 100,00 0,00 8 100,00 0,00 19010100 Екологічний податок, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (за винятком викидів в атмосферне повітря двоокису вуглецю) 6 500,00 0,00 6 500,00 0,00 19010300 Надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об`єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини  1 600,00 0,00 1 600,00 0,00 20000000 Неподаткові надходження   155 000,00 3 900,00 151 100,00 0,00 21000000 Доходи від власності та підприємницької діяльності   2 400,00 2 400,00 0,00 0,00 21080000 Інші надходження   2 400,00 2 400,00 0,00 0,00 21081100 Адміністративні штрафи та інші санкції  0,00 0,00 0,00 0,00 21081700 Плата за встановлення земельного сервітуту 2 400,00 2 400,00 0,00 0,00 22000000 Адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційної господарської діяльності  1 500,00 1 500,00 0,00 0,00 22010000 Плата за надання адміністративних послуг 1 500,00 1 500,00 0,00 0,00 22012500 Плата за надання інших адміністративних послуг 1 500,00 1 500,00 0,00 0,00 22090000 Державне мито   0,00 0,00 0,00 0,00 22090100 Державне мито, що сплачується за місцем розгляду та оформлення документів, у тому числі за оформлення документів на спадщину і дарування   0,00 0,00 0,00 0,00 22090200 Державне мито, не віднесене до інших категорій   0,00 0,00 0,00 0,00 22090400 Державне мито, пов`язане з видачею та оформленням закордонних паспортів (посвідок) та паспортів громадян України   0,00 0,00 0,00 0,00 24000000 Інші неподаткові надходження   0,00 0,00 0,00 0,00 24060000 Інші надходження   0,00 0,00 0,00 0,00 24060300 Інші надходження   0,00 0,00 0,00 0,00 25000000 Власні надходження бюджетних установ   151 100,00 0,00 151 100,00 0,00 25010000 Надходження від плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно із законодавством  151 100,00 0,00 151 100,00 0,00 25010100 Плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю  151 100,00 0,00 151 100,00 0,00   Усього доходів (без урахування міжбюджетних трансфертів) 37 775 179,00 37 615 979,00 159 200,00 0,00 40000000 Офіційні трансферти   19 632 564,00 19 632 564,00 0,00 0,00 41000000 Від органів державного управління   19 632 564,00 19 632 564,00 0,00 0,00 41020000 Дотації з державного бюджету місцевим бюджетам 348 400,00 348 400,00 0,00 0,00 41020100 Базова дотація 348 400,00 348 400,00 0,00 0,00 41030000 Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам 18 474 100,00 18 474 100,00 0,00 0,00 41033900 Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам 18 474 100,00 18 474 100,00 0,00 0,00 41040000 Дотації з місцевих бюджетів іншим місцевим бюджетам 666 900,00 666 900,00 0,00 0,00 41040200 Дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету 666 900,00 666 900,00 0,00 0,00 41050000 Субвенції з місцевих бюджетів іншим місцевим бюджетам 143 164,00 143 164,00 0,00 0,00 41051200 Субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету 0,00 0,00 0,00 0,00 41053900 Інші субвенції з місцевого бюджету 143 164,00 143 164,00 0,00 0,00 Х Разом доходів 57 407 743,00 57 248 543,00 159 200,00 0,00   Секретар ради   Ірина ВОРОХТА                            

10:42 26.01.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь