A A A K K K
для людей із порушенням зору
Куньєвська сільська територіальна громада
Харківська область, Ізюмський район

рішення сесії

УКРАЇНА

КУНЬЄВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

ХІХ сесії VIII скликання

24 січня 2022 року № 1552

Про затвердження порядку

денного ХІХ сесії VIII скликання

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сільська рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити для розгляду на ХІХ сесії VIII скликанняя сільської ради такий порядок денний:

1.Про внесення змін до сільського бюджету Куньєвської сільської
територіальної громади на 2022 рік.

 

2.Про внесення змін до назви в рішення №1403 від 15 грудня 2021 року Про затвердження програми соціально-економічного розвитку Куньєвської сільської ради на 2022-2024 рік

 

3.Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації “Капітальний ремонт ділянки дороги від будинку №39 (перехрестя) до перехрестя вул. Центральна та вул. Зелена і далі до  початку дороги Розсохувате-Сухий Яр (С211408) в с. Бугаївка Ізюмського району,Харківської області.

 

4.Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації “Капітальний ремонт ділянки дороги за адресою пл.Центральна (по кільцю) с. Чистоводівка Ізюмського району,Харківської області.

 

5.Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації “Капітальний ремонт ділянки дороги вул.Миру  від перехрестя з вул.Світла   до будівлі за адресою  вул.Миру 4А, з облаштуванням місця для паркування в с.Куньє Ізюмського району,Харківської області.

 

6.Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації “Капітальний ремонт ділянки дороги по провулку Набережний (під’їзд до будівлі №5 мед.амбулаторія ) в с.Куньє Ізюмського району,Харківської області.

 

7.Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації “Капітальний ремонт ділянки дороги вул. Миру 43 в с. Липчанівка  Ізюмського району,Харківської області.

 

8.Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації “Будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям на землях загального користування в с.Липчанівка Ізюмського району Харківської області.

 

 

9.Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації   Капітальний ремонт вуличногоосвітлення в с.Іванчуківка   Ізюмського району Харківської області.

10.Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації   Капітальний ремонт вуличногоосвітлення в с.Козютівка   Ізюмського району Харківської області.

 

11.Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги.

 

12. Про дострокове розірання договору оренди землі від 17 грудня 2009 року Укладеного із ТОВ “СК ВОСТОК”. на земельну ділянку з кадастровим номером 6322882000:06:000:0344 загальною площею 44,6215 га.

 

13.Про дострокове розірання договору оренди землі від 17 грудня 2009 року Укладеного із ТОВ “СК ВОСТОК”. на земельну ділянку з кадастровим номером 6322882000:06:000:0321 загальною площею 54,8908 га.

 

14.Про дострокове розірання договору оренди землі від 17 грудня 2009 року Укладеного із ТОВ “СК ВОСТОК”. на земельну ділянку з кадастровим номером 6322882000:06:000:0522 загальною площею 6,0615 га.

 

15.Про дострокове розірання договору оренди землі від 17 грудня 2009 року Укладеного із ТОВ “СК ВОСТОК”. на земельну ділянку з кадастровим номером 6322882000:06:000:0349 загальною площею 13,7852 га.

 

16.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9276 га,Журавльову Олександру Олександровичу.

17.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 2,0000 га,Лук”яновій Ользі Володимирівні.

18.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 2,0000 га,Малярову Олександру Євгенійовичу.

19.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 0,9615 га, Петуховій Ларисі Сергіївні.

20.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 2,0000 га,Ворошило Миколі Миколайовичу.

21.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 2,0000 га,Меліхову Максиму Петровичу.

22.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 2,0000 га,Ворошило Ярославу Руслановичу.

23.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,4091 га,Холостову Володимиру Миколайовичу.

24.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га, Безкоровайному Владиславу Олеговичу.

25.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га, Головенко Наталії Анатоліївні

26.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Гончаренко Наталії Володимирівні.

27.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Гончаровій Світлані Григорівні.

28.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га, Гуляєву Євгену Івановичу.

29.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га, Дейкіну Олегу Володимировичу.

30.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га, Дубинській Аллі Анатоліївні.

31.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Дубинській Наталії Миколаївні.

32.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га, Дубинському Олегу Миколайовичу.

33.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Дубовик Сергію Миколайовичу.

34.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га, Железняку Василю Олександровичу.

35.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Забашті Софії Олександрівні.

36.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Заспенко Максиму Сергійовичу.

37.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Землякову Максиму Валерійовичу.

38.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га, Зубкову Дмитру Миколайовичу.

39.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га, Клітар Валентині Миколаївні.

40.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Клюєву Євгену Миколайовичу.

41.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га,Дубині Альбіні Ігоревні.

42.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га, Кривоніс Оксані Юріївні.

43.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га,Кривоніс Сергію Володимировичу.

44.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Ліщині Володимиру Євгеновичу.

45.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9700 га, Лубченко Ларисі Володимирівні.

46.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га, Лубченко Олександру Петровичу.

47.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га, Мельнику Мирону Васильовичу.

48.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Меншовій Людмилі Дмитрівні.

49.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га, Морозу Денису Олександровичу.

50.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га, Пелих Катерині Євгеніївні.

51.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Петровій Інні Анатоліївні.

52.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Писанці Олександру Івановичу.

53.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Плескач Валерію Валерійовичу.

54.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9700 га, Раїні Андрію Олександровичу.

55.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га, Раїні Оксані Миколаївні.

56.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га,.для подальшої передачі у власність для ведення ОСГ Резуненку Сергію Олександровичу.

57.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га, Рубльовському Павлу Анатолійовичу.

58.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки сільськогосподарського призначення ,яка знаходиться на території Куньєвської сільської ради,Ізюмського району,Харківської області площею 1,9604 га,.для подальшої передачі у власність для ведення ОСГ Рубльовській Марині Миколаївні.

59.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9700 га, Садигову Саміру Вахідовичу.

60.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Саночкіну Віктору Семеновичу.

61.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га, Саночкіній Надії Володимирівні.

62.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га,Сениджук Ганні Василівні.

59.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9700 га, Сивочуб Ігору Олеговичу.

63.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Слепченко Лідії Миколаївні.

64.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Снісаренко Олександру Сергійовичу.

65.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Соловйову Анатолію Миколайовичу.

66.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9700 га, Кохан Людмилі Семенівні.

67.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9700 га, Тарасенко Наталії Олександрівні.

68.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га, Терещенко Наталії Леонідівні.

69.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки сільськогосподарського призначення ,яка знаходиться на території Куньєвської сільської ради,Ізюмського району,Харківської області площею 1,9604 га,.для подальшої передачі у власність для ведення ОСГ Терещенко Олені Іванівні.

70.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 2,000 га, Теницькому Сергію Валерійовичу

71.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Токареву Олександру Павловичу.

72.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 2,0000 га, Фільченко Ірині Миколаївні.

73.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Хардікову Вячеславу Володимировичу.

74.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Хиленко Артему Леонідовичу.

75.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Цветовій Наталії Юріївні.

76.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Шаповал Євгену Володимировичу.

77.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Шевцову Віктору Миколайовичу.

78.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га, Широкорад Ніні Іванівні.

79.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га, Широкорад Олександру Миколайовичу.

80.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9400 га, Штельмахову Олегу Миколайовичу.

81.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 2,0000 га, Щербаку Миколі Івановичу.

82.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ, за рахунок земель сільськогосподарського призначення,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,9604 га, Жовтенко Юлії Григорівні.

 

83.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)з земель комунальної форми власності (сіножаті) для подальшої передачі і власність для ведення ТСВ,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області плзміною категорії земель та виду цільового призначення ощею 0,5513 га,Фісак Григорію Івановичу.

84.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)з земель комунальної форми власності (пасовища ) для подальшої передачі і власність для ведення ТСВ,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 1,1014 га,Фісак Григорію Івановичу.

85.Про затвердження та передачу у власність земельної ділянки площею 2,0000 га, із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності яка перебуває в користуванні на підставі Державного акту на право постійного користування землею,для ведення ОСГ ,яка розташована на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею,Щегловій Людмилі Іванівні.

86.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд ,яка розташована в с.Куньє, вул.Садова ,буд 26 Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 0,25 га,Кавун Тетяні Михайлівні,Пивовар Раїсі Михайлівні,Царицанській Галині Михайлівні.

 

87.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд , та передачу у власність земельну ділянку,яка розташована в с.Липчанівка , вул.Миру ,буд 206 Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 0,25 га,Скляровій Вірі Олександрівні.

 

88.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд ,яка розташована в с.Куньє, вул.Новоселівка ,буд 2о А Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 0,25 га,

Мовчан Ганні Миколаївні.

 

89.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд ,яка розташована в с.Чистоводівка,вул.Миру ,буд 22 Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 0,25 га,Івановій Любові Іванівні.

 

90.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшої передачі в оренду для ведення городництва , за рахунок земель сільськогосподарського призначення,яка розташована в межах населеного пункту с.Куньє на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 0,4714 га,Суховій Дарії Сергіївні.

 

91.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшої передачі в оренду для ведення городництва , за рахунок земель сільськогосподарського призначення,яка розташована в межах населеного пункту с.Куньє на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 0,60000 га,Мирошниченко Вадиму Володимировичу.

 

92.Про затвердження погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшої передачі в оренду для ведення городництва , за рахунок земель сільськогосподарського призначення,яка розташована в межах населеного пункту с.Куньє на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею 0,6000 га, Зінченко Євгену Вікторовичу.

 

93.Про затвердженн проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки,площею 0,7500 га за рахунок земель промисловості,транспорту,зв”язку,енергетики,оборони та іншого призначення,зі зміною категорії земель та виду цільового призначення :для ведення ОСГ,яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області та передати вказану ділянку у власність Ісламову Хасану Вісхановичу.

 

94.Про передачу у власність земельної ділянки площею 2,00 комунальної форми власності,

яка розташована за межами населених пунктів на території Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області площею Нежиденко Тетяні Михайлівні.

 

 

 

Куньєвсьий сільський голова                                                             Нерсес НЕРСИСЯН

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь