Зеленський розповів, скільки сучасних садочків і шкіл вже створили за програмою «Велике будівництво»: ВІДЕО

Дата: 06.10.2021 14:59

Президент Володимир Зеленський вважає освіту пріоритетом для держави, а створення комфортних і безбар’єрних освітніх просторів – однією з умов її розвитку. Про це він заявив у відео, розміщеному на офіційному Instagram-каналі голови держави.

В межах ініційованої президентом Володимиром Зеленським програми «Велике будівництво» вже реконструйовано і побудовано 215 шкіл і дитячих садочків.

«Країна, яка прагне бути конкурентоспроможною у сучасному світі, має визнавати освіту та науку своїми дійсно стратегічними пріоритетними сферами. І в кожній з них держава має забезпечити кілька важливих, ключових умов», - зазначив президент України.

Першою умовою, за його словами, має стати створення інфраструктури.

«Доступний, безпечний, комфортний і – дуже важливо – безбар’єрний освітній простір», - підкреслив він.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський наголосив, що одним із пріоритетних завдань «Великого будівництва» також є розвиток медицини. Зокрема, з 2021 року стартує проєкт модернізації обласних клінічних і дитячих лікарень, які мають відповідати рівню провідних європейських клінік.

Зеленский рассказал, сколько современных садиков и школ уже создали по программе «Большая стройка»: ВИДЕО

Президент Владимир Зеленский считает образование приоритетом для государства, а создание комфортных и безбарьерных образовательных пространств - одним из условий его развития. Об этом он заявил на видео, размещенном на официальном Instagram-канале главы государства.

В рамках инициированной президентом Владимиром Зеленским программы «Большая стройка» уже реконструировано и построено 215 школ и детских садов.

«Страна, которая стремится быть конкурентоспособной в современном мире, должна признавать образование и науку своими действительно стратегическими приоритетными сферами. И в каждой из них государство должно обеспечить несколько важных, ключевых условий», - отметил президент Украины.

Первым условием, по его словам, должно стать создание инфраструктуры.

«Доступное, безопасное, комфортное и - очень важно - безбарьерное образовательное пространство», - подчеркнул он.

Напомним, ранее президент Владимир Зеленский отметил, что одной из приоритетных задач «Большой стройки» также является развитие медицины. В частности, с 2021 года стартует проект модернизации областных клинических и детских больниц, которые должны соответствовать уровню ведущих европейских клиник.