Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного бухгалтера фінансового відділу Куньєвської сільської ради

Дата: 19.07.2021 15:44

про оголошення конкурсу на офіційному

веб-сайті Куньєвської сільської ради

На підставі наказу начальника фінансового відділу Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області від 14.06.2021р. №16 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного бухгалтера фінансового відділу Куньєвської сільської ради» Фінансовий відділ Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади головного бухгалтера фінансового відділу Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області.

Основні вимоги до кандидата на посаду головного бухгалтера фінансового відділу Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області:

• громадянство України;
  • вища освіта, не нижче ступеня за  освітньо-кваліфікаційним рівнем  магістра, спеціаліста;
  • стаж роботи в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби не менше 3-х років, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності не менше 5-ти років;
  • вільне володіння державною мовою;
  • вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення;
  • робота з великими обсягами інформації.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

• заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження  служби в органах місцевого самоврядування;
  • заповнену особову картку (форма П2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4х6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовозобов’язаних);
  • довідку про допуск до державної таємниці (у разі її наявності);
  • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування за 2020 рік у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (характеристики, рекомендації тощо).

Детальну інформацію з питань проведення конкурсу можна отримати за адресою: Куньєвська сільська рада, 64323, Харківська область, Ізюмський район, с. Куньє, вул. Миру, 4А, тел. +38050-089-05-19.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення за  адресою: Куньєвська сільська рада, 64323, Харківська область, Ізюмський район, с. Куньє, вул. Миру, 4А.

19 липня 2021 року

Начальник відділу                                                                            Віта КОХАН