День визволення України від фашистських загарбників

Дата: 03.11.2021 15:45

Щорічно 28 жовтня відзначають День визволення України від фашистських загарбників,  як день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни. З нагоди 77-ої річниці Дня визволення України у сільських бібліотеках Куньєвської СТГ експонувалися книжково-ілюстративні виставки.

Видання, представлені на виставках, розкривають трагічні й водночас героїчні сторінки історії України у Другій світовій війні, розповідають про вирішальні, ключові військові операції на території України, в результаті яких було звільнено українські землі та країни Європи від фашизму.
Фотоматеріали виставки, спогади ветеранів про повоєнні будні та бойові подвиги допомагають уявити ті неймовірні зусилля колишніх фронтовиків, той величезний вклад, який ціною власного життя зробили українці задля спільної перемоги над нацизмом. У «Книзі пам’яті України» представлені поіменні списки з розширеними біографічними даними громадян України, учасників та ветеранів війни, чия доля безпосередньо пов’язана з Харківською областю та Ізюмським районом зокрема.
Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися з виставками та вшанувати героїчний подвиг і жертовність українського народу у Другій світовій війні. Народ, який пам'ятає та вшановує звитяги своїх предків, – незборимий