Дата: 03.11.2021 15:54

КУНЬЄВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Ізюмського району Харківської області

с. Куньє

від 01 листопада 2021 року                                                                      № 121

Про оголошення конкурсу

на заміщення вакантних посад

посадових осіб місцевого

самоврядування

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002р. №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» із змінами, наказу Головного управління державної служби України від 08.07.2011р. №164 «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 28.07.2011р. №930/19668 із змінами, рішення ХІІ сесії VIII Куньєвської сільської ради від 10 серпня 2021 року

№ 835 «Про внесення змін до структури і загальної чисельності апарату Куньєвської сільської ради та її бюджетних установ на 2021 рік» та з метою об’єктивної оцінки знань та здібностей кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування й дотримання вимог чинного законодавства при прийнятті на службу в органи місцевого самоврядування:

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантних посад:

- завідувача сектору з питань цивільного захисту населення,

надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи громади та охорони праці;

Встановити вимоги до кандидатів на заміщення вищезазначених вакантних посад  посадових осіб місцевого самоврядування Куньєвської сільської ради (додаток 1) .

3. Повідомлення про оголошення конкурсу опублікувати на офіційному веб-сайті Куньєвської сільської ради (додаток 2).

4. Визначити та затвердити склад конкурсної комісії Куньєвської сільської ради для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування (додаток 3).

5. Затвердити перелік питань на перевірку знань Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про боротьбу з корупцією», «Про місцеве самоврядування в Україні», законодавства  для   посади  - начальника загального відділу; головного спеціаліста загального відділу; завідувача сектору з питань цивільного захисту населення, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи громади та охорони праці; головного спеціаліста сектору з питань цивільного захисту населення, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи громади та охорони праці; спеціаліста центру сім’ї та молоді (додаток 4).

6. Секретарю Куньєвської сільської ради (Ворохті І.І.) забезпечити прийом  документів від претендентів на заміщення вищезазначених вакантних посад.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Куньєвський сільський голова                                        Нерсес НЕРСИСЯН