Розпорядження про скликання сесії

КУНЬЄВСЬКА   СІЛЬСЬКА   РАДА

Ізюмського району Харківської області

с. Куньє

від 19 січня 2022 р.                                                                                    № 8

Про скликання позачергової ХІХ сесії

Куньєвської  сільської ради

Відповідно до ч. 4, 5 статті 46, пп. 8, 20 ч. 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись Регламентом сільської ради

1.Скликати пленарне засідання позачергової ХІХ сесії Куньєвської сільської ради VІІІ скликання 24.01.2022 р.

2. Встановити, що у зв’язку з особливостями організації та проведення ХІХ сесії Куньєвської сільської ради в умовах карантину, пленарне засідання  розпочати о 14 год. 00 хв. в приміщенні сільської ради (актова зала) з дотриманням відповідних санітарних та протиепідемічних заходів з вдягнутими засобами індивідуального захисту (респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно).

3. До порядку денного внести наступні питання :

3.1. Про внесення змін до сільського бюджету Куньєвської сільської
територіальної громади на 2022 рік.

3.2. Про внесення змін до програми соціально-економічного розвитку  Куньєвської  сільської ради  на 2022-2024 рік.

3.3. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації “Капітальний ремонт ділянки дороги від будинку №39 (перехрестя) до перехрестя вул. Центральна та вул. Зелена і далі до  початку дороги Розсохувате-Сухий Яр (С211408) в с. Бугаївка Ізюмського району,Харківської області».

3.4. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт ділянки дороги за адресою: пл.Центральна (по кільцю) в с.Чистоводівка Ізюмського району Харківської області».

3.5. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт ділянки дороги  вул.Миру  від перехрестя з вул.Світла до будівлі за адресою вул.Миру 4А, з облаштуванням місця для паркування в с.Куньє Ізюмського району Харківської області».

3.6. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт ділянки дороги по провулку Набережний (під’їзд до будівлі № 5 мед.амбулаторія) в с.Куньє Ізюмського району Харківської області».

3.7. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт ділянки дороги  вул. Миру 43 в с. Липчанівка  Ізюмського  району Харківської області».

3.8 Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям на землях загального користування в с.Липчанівка Ізюмського району Харківської області».

3.9. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт (нове будівництво)вуличного освітлення в с. Козютівка   Ізюмського району Харківської області».

3.10. Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги.

3.11. Земельні питання.

3.12. Різне.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря сільської ради Ірину ВОРОХТУ.

Сільський голова                                                                   Нерсес НЕРСИСЯН