Куньєвська сільська територіальна громада
Харківська область, Ізюмський район

Дата: 20.02.2024 11:24
Кількість переглядів: 40

Сьогодні, 20 лютого 2024 року, Куньєвська громада разом з усією Україною вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні під гаслом «Залишаємося гідними своїх Героїв». Революція Гідності змінила Україну і кожного громадянина. Ті буремні події 2014 року навчили всіх бути небайдужими, брати на себе відповідальність і відстоювати незалежність своєї країни до останнього подиху. На жаль, боротьба на Майдані стала лише початком людських втрат. Багато наших мужніх співвітчизників і надалі захищають Україну від ворога-окупанта.
Вічна пам'ять Героям Небесної Сотні та всім воїнам, нашим землякам, які поклали своє життя, захищаючи незалежність і майбутнє нашої Батьківщини!
Слава Україні! Героям слава!
Возможно, это снимок экрана видеоигры (текст «день героёв небесной CoTHI 20 лютого»)