Україна продовжує посилювати власну обороноздатність

Дата: 22.02.2024 09:00

Україна продовжує посилювати власну обороноздатність й спільно з партнерами вибудовувати нову архітектуру безпеки. Створювати такі двосторонні гарантії, які унеможливлять агресію ні проти нас, ні проти держав-союзників.

Першою державою, яка підписала з Україною Безпекову угоду, стала 🇬🇧 Велика Британія. Документ гарантує довгострокову співпрацю з нашою державою в економічній, політичній та військовій сферах. Нещодавно долучилися 🇩🇪 Німеччина та 🇫🇷 Франція. Водночас залишаємо право вибору майбутнього безпекового об’єднання.

📱 Ці угоди – всеосяжні й охоплюють чимало ключових сфер. Йдеться про інформаційну безпеку, протистояння ворожій пропаганді, кібербезпеку, захист критичної інфраструктури, санкційний тиск на ворога й досягнення справедливого миру.

Безпекова угода – результат дипломатичних зусиль Президента України Володимира Зеленського та його команди. Загалом до надання Україні гарантій безпеки, окрім держав «Групи семи», зголосились долучитись ще до пів десятка країн. Триває дипломатична робота.

🇺🇦 Союзники об'єднують зусилля, щоб відстояти суверенітет, незалежність та територіальну цілісність України.

На зображенні може бути: 2 людини та текст «BR24 ර 6 msc Munich Security Conference ර ms Kcm msc Munich Security Conference msc»