Розпорядження про перейменування вулиць

с. Куньє

від 20 лютого 2024 року

Про перейменування вулиць

Керуючись Постановою Верховної Ради України від 16 листопада 2022 року           № 2777-ІХ «Про здійснення начальниками військових адміністрацій населених пунктів у Харківській області повноважень, передбачених частиною другою статті 10 Закону України  «Про правовий режим воєнного стану»», Законом України № 3005-ІХ від 21.03.2023 р. «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», Постановою Кабінету Міністрів України № 989 від 24.10.12 р. «Про затвердження порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імені (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення топонімічної комісії на території Куньєвської сільської територіальної громади від 19.02.2024 р. № 1, розпоряджаюся:

1. ПЕРЕЙМЕНУВАТИ вулиці в селі Куньє Ізюмського району Харківської області, а саме:

1.1. вулицю Гагаріна на вулицю Зоряна;

1.2. вулицю Толстого на вулицю Шляхівська;

1.3. вулицю Чкалова на вулицю Лугова;

1.4. провулок Гагаріна на провулок Зоряний.

2. Вважати, що правоустановлюючі документи, технічна документація на земельні ділянки та нерухоме майно, паспорти та інші документи, які містять назву перейменованих вулиць, провулків, тупиків, проїздів є чинними з урахуванням вимог законодавства.

3. Передати відповідну інформацію до Державного підприємства «Національні інформаційні системи» про внесення назв вулиць до відповідних словників Єдиних та Державних реєстрів інформаційної мережі Міністерства юстиції України.

4. Це розпорядження вступає в силу з моменту його опублікування на офіційному сайті Куньєвської сільської ради.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Начальник Куньєвської СВА                                                 Сергій МОВЧАН