Дата: 08.03.2024 11:20

Код в ЄДРПОУ: 04399714

2

Процедура закупівлі

Відкриті торги з особливостями (з урахуванням особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України №1178 від 12 жовтня 2022 року)

3

Назва предмета закупівлі

«Придбання дитячого майданчика та вуличних тренажерів для молоді та дорослого населення Бугаївського старостинського округу Куньєвської територіальної громади Ізюмського району Харківської області за адресою: с. Бугаївка, площа Центральна  ( Ігровий комплекс "Малюк-NEW",  Хатинка "Бджілка" фарбування - блакитно – жовтий, Жим від грудей - Верхня тяга, Орбітрек, Турнік, Прес з упором на руки, Гребний тренажер, Розгинач стегна-Степпер, Тренажер для м'язів біцепсу, Бігова доріжка)»

ДК 021:2015 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних

4

Обґрунтування причини проведення закупівель

Закупівля проводиться на виконання МІНІПРОЄКТУ «ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВА НА ЗДОРОВИЙ ВІДПОЧИНОК ГРОМАДИ НА ТЕРИТОРІЇ БУГАЇВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ»

5

Очікувана вартість закупівлі, грн., з ПДВ

347 009,00 грн. (триста сорок сім тисяч дев’ять грн. 00 копійок), з урахуванням ПДВ.

Фінансування здійснюється за кошти цільових фондів.

6

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення

Очікувана вартість закупівлі сформована та розрахована відповідно до вимог наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 272 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» за допомогою методу порівняння ринкових цін, який передбачає визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку.

Розмір бюджетного призначення визначений за результатами аналізу вартості товару та відповідно до наявних коштів у кошторисі на закупівлю товару.