Дата: від до Скинути

11:20 08.03.2024

ПРИЙМИ РІШЕННЯ - ДОЛУЧАЙСЯ ДО НЕПЕРЕМОЖНИХ!

ПРИЙМИ РІШЕННЯ - ДОЛУЧАЙСЯ ДО НЕПЕРЕМОЖНИХ! В історичній боротьбі за вільне майбутнє країни кожен, хто є частиною сил оборони, наближає нашу Перемогу! Не залишайся осторонь, війську потрібен саме ти, адже ти можеш стати одним з кращих – українським десантником, доєднуйся до переможців! У славетних воїнів Січеславської бригади є досвід визволення рідних земель, сила і бажання перемогти ворога! Гаряча лінія рекрутингового центру: +38-066-25-25-025. Детальніше на сайті: https://25brigada.com.ua/ #25опдбр #ДШВ #ЗСУ

09:21 06.03.2024

Польські партнери допоможуть відбудовувати амбулаторії та навчальні заклади Харківщини 4 березня 2024 | 19:05 Про це йшлося під час зустрічі заступника начальника Харківської ОВА Євгена Іванова з представниками Польського центру міжнародної допомоги.

12:46 05.03.2024

Повідомляйте про сексуальне насильство над дітьми онлайн: портал StopCrime

Повідомляйте про сексуальне насильство над дітьми онлайн: портал StopCrime 4 березня 2024 | 15:44 Мінцифра та Департамент кіберполіції спільно з ВГО «Магнолія» запустили портал повідомлень про сексуальне насильство над дітьми.

12:44 05.03.2024

Донатити на захист України:

Донатити на захист України: рекомендації від кіберполіції, як не стати жертвою шахраїв Волонтерський рух в Україні став феноменом, який продемонстрував світові єдність нашого суспільства і готовність протистояти агресору. Але шахраї вловили тренд і почали видавати себе за волонтерів і благодійні фонди, аби привласнити донати людей. Як перевірити приватну особу або волонтера Якщо вас просять скинути гроші на збір ваші друзі чи знайомі - проблем виникнути не має. Але варто переконатися, що повідомлення опубліковане справді цією людиною, а не шахраєм, який отримав доступ до акаунту користувача. В інших випадках для перевірки збору рекомендуємо низку кроків, серед яких: попросіть звіти за попередні періоди та збори; дізнайтеся більше про цю особу чи волонтера; скористайтеся пошуком зображень в Google (https://images.google.com/) для перевірки фотографій та скріншотів документів під збором; перевірте справжність посвідчення волонтера та ін. Як перевірити благодійний фонд та громадську організацію Шахраї можуть прикриватися відомими фондами або вигадують неіснуючі. Щоб переконатися, що благодійний фонд чи громадська організація справжні, зробіть такі кроки: перевірте їх членство в професійних асоціаціях, на кшталт https://vboabu.org.ua/; перевірте, чи внесений ЄДРПОУ до реєстрів (https://usr.minjust.gov.ua/content/free-search); попросіть відомості про засновників та звіти за попередні роки – це публічна інформація; дізнайтеся про співпрацю з відомими організаціями, волонтерами та публічними особами та ін. Окрім цього, не вводьте повні дані банківської картки (термін дії, CVV-код) при здійсненні пожертв - ця інформація може потрапити до шахраїв. Якщо ви все ж побоюєтеся відправляти кошти невідомим волонтерам і організаціям, завжди можна долучитися до зборів відомих фондів. Повну версію рекомендацій читайте на сайті Кіберполіції: https://cyberpolice.gov.ua/.../donatyty-na-zaxyst.../ І пам’ятайте: маленьких донатів не буває і кожна гривня наближає нашу Перемогу!

12:42 05.03.2024

Фонд державного майна відновлює приватизацію в Харківській області

Фонд державного майна відновлює приватизацію в Харківській області 1 березня 2024 | 11:00 Регіональне відділення Фонду державного майна України по Харківській області пропонує до уваги Перелік 16 об'єктів малої приватизації, по яких найближчим часом планується проведення приватизаційних онлайн-аукціонів.

11:49 01.03.2024

Кіберполіція запрошує жителів області долучитися до соціального проєкту «Брама»

Кіберполіція запрошує жителів області долучитися до соціального проєкту «Брама» 29 лютого 2024 | 11:43 Про те, як ефективно протидіяти сучасним проявам кіберзлочинності, розповіли офіцери Департаменту Кіберполіції Національної поліції України під час брифінгу в Офіційному Медіацентрі.

14:30 29.02.2024