Більш як 80 жителів Харківщини придбали нове житло за програмою «єВідновлення»

Більш як 80 жителів Харківщини придбали нове житло за програмою «єВідновлення» 27 лютого 2024 | 15:45 Про це повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

09:15 28.02.2024

"Взаємодія представників правоохоронних органів з ветеранами/ветеранками – читайте в «Довіднику безбар’єрності» 27 лютого 2024 | 15:18 Представникам правоохоронних органів слід будувати свою взаємодію з ветеранами/ветеранками на основі справедливості, неупередженості, морально-етичних стандартів внутрішньої та зовнішньої комунікації — тоді багатьох конфліктних ситуацій вдасться уникнути.

15:29 27.02.2024

На Харківщині майже 80 закладів охорони здоров'я первинної ланки надають послуги з ментального здоров'я 26 лютого 2024 | 18:16 Про це повідомила заступниця начальника Харківської ОВА Олена Логвинова.

10:01 27.02.2024

"ТИ ЯК"

🔸Турбота про ментальне здоровʼя — це не тільки про психологів і терапію, це й про любов до себе та час для себе. Ми звикли відкладати це на міфічне «потім», але ще не пізно позбутися поганої звички.

13:04 26.02.2024

На Харківщині підбили проміжні підсумки діяльності робочої групи «Прозорість та підзвітність» в Ізюмському районі 22 лютого 2024 | 19:50 Про це йшлося під час засідання обласної робочої групи «Прозорість та підзвітність» під головуванням її очільника – заступника начальника Харківської ОВА Євгена Іванова.

09:33 23.02.2024

Україна продовжує посилювати власну обороноздатність

Україна продовжує посилювати власну обороноздатність й спільно з партнерами вибудовувати нову архітектуру безпеки. Створювати такі двосторонні гарантії, які унеможливлять агресію ні проти нас, ні проти держав-союзників.

09:00 22.02.2024