Дата: від до Скинути

Понад 400 заявників придбали нове житло на Харківщині за програмою «єВідновлення» 7 травня 2024 | 11:30 Про це повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

11:39 07.05.2024

На Харківщину з робочим візитом прибув Надзвичайний і Повноважний Посол ФРН в Україні Мартін Єґер 5 травня 2024 | 10:41 Спільно з Віце-прем’єр-міністром з відновлення України – Міністром розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександром Кубраковим Надзвичайний і Повноважний Посол ФРН в Україні Мартін Єґер відвідали Каразінський університет, підземну школу та енергетичні об’єкти Харківської області.

08:48 07.05.2024

Як взаємодіяти з людьми з бойовим досвідом: новий освітній серіал на Дія.Освіта

Як взаємодіяти з людьми з бойовим досвідом: новий освітній серіал на Дія.Освіта 3 травня 2024 | 14:36 Серіал «Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія» навчить коректно та з повагою комунікувати з військовими, ветеранами та ветеранками.

08:47 07.05.2024

У Лозівській громаді запрацювало реабілітаційне відділення

У Лозівській громаді запрацювало реабілітаційне відділення 1 травня 2024 | 21:47 Заклад функціонує на базі Лозівського територіального медичного об'єднання й надає допомогу мешканцям місцевої громади, прилеглим населеним пунктам та ВПО. Про це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

09:04 03.05.2024

Олег Синєгубов з робочим візитом відвідав Лозівський район

Олег Синєгубов з робочим візитом відвідав Лозівський район 1 травня 2024 | 22:05 Начальник Харківської ОВА спільно з головою Харківської облради Тетяною Єгоровою-Луценко провів робочу нараду із керівництвом районної та міської військових адміністрацій, оглянув медичні установи у громадах та поспілкувався з працівниками закладів охорони здоров'я.

09:04 03.05.2024

На Харківщині понад 350 жителів придбали нове житло за програмою «єВідновлення»

На Харківщині понад 350 жителів придбали нове житло за програмою «єВідновлення» 1 травня 2024 | 10:40 На апаратній нараді 30 квітня під головуванням начальника ХОВА Олега Синєгубова обговорили реалізацію програми «єВідновлення».

09:03 03.05.2024

Як ветеранам і цивільним порозумітися: запустили новий інформаційний проєкт

Як ветеранам і цивільним порозумітися: запустили новий інформаційний проєкт 1 травня 2024 | 12:05 Для ветеранів та цивільних запустили новий інформаційно-аналітичний проєкт «Спектри», який сприятиме поверненню військових до цивільного життя.

09:03 03.05.2024

У Харківській області продовжують відновлювати об’єкти, постраждалі внаслідок ворожих обстрілів 30 квітня 2024 | 16:52 Відновлення соціальної інфраструктури Харківщини обговорили під час апаратної наради 30 квітня.

09:02 03.05.2024